Domáce správy


Zahrani─Źn├ę spr├ívy


Kult├║ra


Media Info Servis: Ikea

VyhÁadßvanie v tejto tÚme:   
[ ═s╗ na ˙vodn˙ strßnku | Vybra╗ nov˙ tÚmu ]

Ikea
Bratislava (31. marca 2010) - V r├ímci hry "Noc v┬áIKEA" str├ívilo 19. marca spolu 12 ┼í┼ąastn├Żch v├Żhercov nezabudnute─żn├║ noc v obchodnom dome IKEA Bratislava. Hlavnou t├ęmou noci bolo Sp├íl┼ła, kde v├ís to bav├ş a┬áv├Żhercovia hry si u┼żili noc pln├║ z├íbavy a┬ás├║┼ąa┼ż├ş priamo v┬áobchodnom dome. V┬átomto kr├ítkom spolo─Źnos┼ą zaznamenala fantastick├║ odozvu od fan├║┼íikov IKEA. Celkov├Ż po─Źet prihl├ísen├Żch p├írov na Slovensku bol 442. ┼á┼ąastn├Żch 6 p├írov vybrala porota IKEA.


  31.03. 2010TÚma:Ikea  
Ikea
Bratislava (12. marca 2010) - Jar je obdob├şm, kedy my┼ílienky ─żud├ş ─Źasto zabl├║dia k sp├ílni a┬ávieme, ┼że sk├║┼íanie matracov sa neto─Ź├ş len okolo sp├ínku. ┼áes┼ą p├írov, ktor├ę bud├║ ma┼ą ┼í┼ąastie, dostan├║ mo┼żnos┼ą str├ívi┼ą cel├║ noc pln├║ z├íbavy v┬áobchodnom dome IKEA v Bratislave. Jedin├ę, ─Źo musia p├íry urobi┼ą, ak sa chc├║ z├║─Źastni┼ą hry o noc v IKEA, je nav┼ít├şvi┼ą str├ínku www.IKEA.sk, dr┼ża┼ą sa in┼ítrukci├ş a by┼ą s├║─Źas┼ąou jedine─Źn├ęho a z├íbavn├ęho dobrodru┼żstva. IKEA pripravila akciu Sp├íl┼ła, kde v├ís to bav├ş, po─Źas┬áktorej s├║ sp├ílne a matrace nosnou t├ęmou.

  12.03. 2010TÚma:Ikea  
Ikea
Bratislava (21.septembra 2009) - IKEA venuje ve─żk├║ pozornos┼ą bezpe─Źnosti det├ş nielen v┬ádom├ícnosti, ale aj mimo nej. Ned├ívno pripravila De┼ł bezpe─Źnosti pre deti aj rodi─Źov, po─Źas ktor├ęho si osvojovali z├ísady bezpe─Źnosti v cestnej prem├ívke.┬á┬á Jeho cie─żom je vzbudi┼ą pozornos┼ą rodi─Źov a┬áupozorni┼ą na d├┤le┼żitos┼ą bezpe─Źn├ęho prostredia pre deti. IKEA pon├║ka nieko─żko praktick├Żch produktov a┬átipov pre rodi─Źov, v─Ćaka ktor├Żm bud├║ deti v┬ábezpe─Ź├ş.┬á

  21.09. 2009TÚma:Ikea  
Ikea
Bratislava (30.j├║na 2009) - Od j├║na 2009 daruje IKEA za ka┼żd├║ predan├║ sol├írnu lampu jednu lampu UNICEF-u, aby prispela k rozjasneniu ┼żivota det├ş.┬á Prv├ę z├ísielky bud├║ smerova┼ą de┼ąom do Pakistanu, ktor├ę ┼żij├║ v ute─Źeneck├Żch t├íboroch, vo vzdialen├Żch dedink├ích Balu─Źistanu a v severoz├ípadnej pohrani─Źnej provincii.┬á IKEA vyrobila pre tret├ş svet ┼ípeci├ílnu lampu SUNNAN, ktor├í odol├í drsn├Żm podmienkami v─Ćaka bat├ęri├ş odolnej vo─Źi vysok├Żm teplot├ím.


  30.06. 2009TÚma:Ikea  
Vytvo°il Webdesign Dra-go.cz

╚as potrebnř k spracovaniu strßnky 0.04 sek˙nd